PƤrnu Maakoolide Spordiliit

PƄRNUMAA KOOLIDE MV, RL, TURNIIRID JA PIIRKONNAVƕISTLUSED

2021/2022 ÕPPEAASTA VÕISTLUSTE KAVA

DETSEMBER   

10.12.2021 Akrobaatika 4,5, 6-7, 8-9 kl P,T- Sindi g

13.12.2021. Korvpall 10-12 kl P-  Pärnumaa koolide MV-d

14.12.2021. Korvpall 10-12 kl T- Pärnumaa koolide MV-d

15.12.2021 Akrobaatika 1-3,4,5 kl P,T Pärnu linna koolid- Pärnu Spordihall 

17.12.2021.  Sulgpall 1-5,6-9,10-12 kl P,T - Pärnumaa koolide RL ja ML Pärnu Spordihall

VAHEAEG 23.12.2021 - 9.01.2022

JAANUAR

19.01.2022. Võrkpalli pallilahing 1-3 kl P,T kell 12.00 Pärnu Spordihall

19.01.2022. Rahvastepall 1-3 kl (sega võistkonnad) - Singi gümnaasium kell 10.00

21.01.2022. Võrkpall 10-12 kl P RL  kell 12.00- Pärnu Spordihall

25.01.2022. Võrkpall 10-12 kl T RL kell 12.00- Pärnu Spordihall

27.01.2022. Kooliliiga võrkpall 6-9 kl P ML kell 12.00- Pärnu Spordihall

28.01.2022. Kooliliiga võrkpall 6-9 kl T ML kell 12.00- Pärnu Spordihall

.....01.2022. TV10 Olümpiastarti II etapp- Pärnu Kergejõustiku hall

VEEBRUAR

04.02.2022. Pärnumaa Koolinoorte sisekergejõustik JAB vk.- Pärnu kergejõustiku hall

08.02.2022. Miniliiga võrkpall 1-6 kl P kell 12.00- Pärnu Spordihall

10.02.2022. Miniliiga võrkpall 1-6 kl T kell 12.00- Pärnu Spordihall

17.02.2022. Kooliliiga võrkpall 6-9 kl P,T kell 10.00- Häädemeeste KK

15.02.2022. Miniliiga võrkpall 1-6 kl P,T kell 10.00- Pärnu-Jaagupi pk

16.02.202. Kooliliiga võrkpall 6-9 kl P,T RL kell 12.00- Pärnu Spordihall

18.02.2022. Pärnu Sadama ja Pärnumaa koolide korvpalli päev 1-3 kl (teatevõistlused) kell 12.00- Pärnu Spordihall

22.02.2022. Lauatennis 4-5, 6-7, 8-9, 10-12 kl P,T kell 10.00- Paikuse Spordihoone

......02.2022. Võrkpalli pallilahing finaal 1-3 kl P,T- Pärnu Spordihall

MÄRTS

09.03.2022. Korvpall 6-9 kl P kell 12.00- Pärnu Spordihall

10.03.2022. Korvpall 6-9 kl T kell 12.00- Pärnu Spordihall

16.03.2022. Jalgpalli osavusfestival 1-3, 4-5, kl kell 10.00- Pärnu Spordihall

24.03.2022. Kooliliiga võrkpall 6-9 kl P ja T ML - kell 10.00 Häädemeeste KK 

30.03.2022. Saalijalgpall 1-3 kl P kell 10.00- Kilingi-Nõmme gümnaasium 

.....03.2022. TV10 Olümpiastarti III etapp- Pärnu Kergejõustiku hall

.....03.2022. Mälumäng Bumerang lääne regioon (koolide võistkonnad)- Pärnu Ühisgümnaasium

APRILL

01.04.2022. Sisekergejõustik C,D kl kell 12.00- Pärnu Kergejõustiku hall

22.04.2022 Pärnu maakoolide kevadkross 1-12 klass Jõulumäel algusega kell 10.00

20.04.2022 Pärnu linna 6-7 kl P jalgpall - Mai kooli staadion  algus kell 11.00

MAI

3.05.2022 Pärnu linna 4-5 kl P jalgpall - Mai kooli staadion  algus kell 11.00

5.05.2022 Pärnu linna 1-3 kl P jalgpall - Mai kooli staadion algus kell 11.00

17.05.2022 Pärnumaa Koolinoorte MV Kergejõustikus U20 U18 U16 U14- Pärnu Rannastaadion

25.05.2022 KHK Korvpallipäev- Pärnu linn

26.05.2022 Pärnu maakoolide kergejõustiku spordimängud "Kati ja Mati"

.....05.2022 TV10 4. Pärnumaa etapp- 

.....05.2022 TV10 Pärnumaa finaal mitmevõistlus- 

VANUSEKLASSID KERGEJÕUSTIKUS 2022

Juunior kl  U20    2002-2003    18-19 aastased

A kl            U18   2004-2005    16-17 aastased

B kl            U16   2006-2007    14-15 aastased

C kl            U14   2008-2009    12-13 aastased

D kl            U12   2010-2011  10-11 aastased 

 

 

 

Koostƶƶpartnerid: